Portal Gminy Złota - gminazlota.pl

Środa, 26 lutego 2020, Do końca roku 309 dni Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Ogloszenia

Wyślij SMS

Wiadomości

Lista sponsorów Dożynki Gminne – Złota 2019

Dodane: UG Złota Data: 2019-08-27 08:30:34 (czytane: 374)  Wersja do druku

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom, bez których organizacja Gminnych Dożynek 2019 nie byłaby możliwa.

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

1.    Rada i Zarząd Banku Spółdzielczego w Pińczowie,
2.    Bożena Urbańska, Krzysztof Antos – Starostowie Dożynek – Złota 2019,
3.    Tomasz Szczęsny, gospodarstwo  rolne Złota,
4.    Janusz Borusiński - Busko – Zdrój,
5.    Małgorzata i Sebastian Gnacik - JUL MET Pełczyska,
6.    Anna i Bartłomiej Woźniak  - Kielce,
7.    Krystian Szczepański – Stawiszyce,
8.     Katarzyna i Piotr Kawińscy – sklep Złota,
9.    Janina Wieczorek – Prezes Gminna Spółdzielnia ,,Samopomoc Chłopska" w Pińczowie,
10.    Małgorzata Woźniak – Sołtys Nieprowice,
11.    Edyta Krawczyk – Sołtys Niegosławice,
12.    Wiesław Tyrała ,,Kwadrans "- Pińczów,
13.    Danuta Krzak, Alina Szczęśniak, sklep spoż.przemysł.- Złota
14.     Krystyna i Edward Kasza,  Sklep – Chroberz,
15.    Piotr  Bryła – P.P.H.U, ,,Stodoła” – Sokolina,
16.    Wojciech Bryła ,,Woj – Tech” – Niegosławice,
17.    Beata Sanek - ,,Złoty Kłos”
18.     Anna Kwiatkowska -  Kwiat-Kop  Busko – Zdrój,
19.    Ryszard Cham –Handel Węglem Transport, Swoszowice,
20.    Urszula Skwarczek - Złota
21.    Władysław Podraza - AgroPole Nieprowice,
22.    Teresa Gawron- Taga Diler – HUSQVARNA, Pińczów
23.    Zbigniew Fucia - FHU ,,Tola"- Drożejowice,
24.    Urszula  Salwierak -  Firma Handl. Usł. ,,Juka " Złota,
25.    Dorota Jagodzińska, Robert Jagodziński  - Wyroby ze Stali Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ROSTAL” Kostrzeszyn,
26.    Adam Sambur  Usługi Przewozowe – Cieszkowy,
27.    Sławomir Nowak  Krajowy przewóz osób – Probołowice,
28.     Konkret Plus – Kielce,
29.    Waldemar Bober Peso – Topola,
30.    Katarzyna i Jakub Ziółkowscy – Algroup, Umianowice
31.    Jadwiga i Leszek Irla - kopalnia  Leszcze S.A
32.    Ewa Kozłowska  firma Ewa-K
33.    Kamil Walczyk, zakład wędliniarski, Nieprowice
34.    Zbigniew Hosoniak- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe- ,,Hosoniak”
35.    Zofia Rzepa – kwiaciarnia Zosia, Kazimierza Wielka
36.    Robert Madej – Wiślica,
37.    Andrzej Filosek – stacja paliw, Złota
38.    Zdzisław Kabat- ZAG-BUD Sokolina
39.    PV TEC Polska Sp. Z o.o. Ostrów -Piotr Pajdo
40.    Jarosław Bochniak gospodarstwo rolne Nieprowice

Przeczytaj również:
Ogłoszenie (2020-02-25 13:20:56) - Komentarzy:(0)
Rozlicz PIT i przekaż 1% podatku (2020-02-24 13:55:19) - Komentarzy:(0)
Platforma żywnościowa (2020-02-24 12:30:22) - Komentarzy:(0)
Woda z ujęcia „Stawiszyce” nadaje się do spożycia (2020-02-23 09:48:57) - Komentarzy:(0)
Komunikat (2020-02-21 09:48:05) - Komentarzy:(0)
ZAPYTANIE OFERTOWE (2020-02-21 13:25:39) - Komentarzy:(0)
INFORMACJA O WYNIKACH (2020-02-21 13:18:39) - Komentarzy:(0)
INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA (2020-02-21 13:14:38) - Komentarzy:(0)
Grali siatkarze (2020-02-21 13:07:12) - Komentarzy:(0)
Ogłoszenie (2020-02-21 11:14:42) - Komentarzy:(0)



Uwaga:
Masz ciekawa informacje z regionu, zdjecie, chcesz cos skomentowac?
Czekamy: gg: 4249166, email: redakcja@chroberz.info

   (0)
     

Copyright © 2007-2018 Portal Gminy Złota.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć oraz innych materiałów zawartych w portalu bez wiedzy Redakcji zabronione.

Osób on-line: 2